Gibraltar a okruh slnečnou Andalúziou na 5 dní

ESŠpanielsko - Malaga

Lokalita: Malaga
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká
Pláž: 700 m

Cena za osobu: od 329,00 €

Skvelý poznávací zájazd Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou s odletom z Bratislavy. Gibraltár, kolónia opíc, Ronda, krokodílí park, delfinárium, Malaga a ubytovanie v plážovom hotely. 

Popis

3.6.-7.6.2019 - voľné 
4.10.-7.10.2019 nájdete na http://www.royaltravel.sk/zajazd/5017-gibraltar-a-okruh-slnecnou-andaluziou


Vydajte sa na cestu za maurskou kultúrou, zvykmi a chuťami slnečnej Andalúzie. Okúsite španielsku koridu, bary plné chuťoviek, či noc plnú vášnivého flamenca. Navštívite jedinečný Gibraltár s kolóniou voľne žijúcich opíc, historické mesto Ronda, krokodíly park, show s delfínmi, podmorský svet, či honosnú Marbellu. Ubytovanie v plážovom hotely.  Teplota v júny sa pohybuje okolo príjemných 27 °C.

Program zájazdu:

1. deň 
Odlet z Bratislavy v poobedňajších hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, ubytovanie, voľný program.

2. deň
Raňajky, presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. Počas prehliadky si prezrieme napríklad katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, pevnosť Alcazaba & Gibralfaro s pozostatkami rímskeho amfiteátra a iné. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show, návrat na ubytovanie, nocľah.

3. Deň
Raňajky, celodenný výlet: presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo. Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Vykládka z autobusu na hranici Gibraltáru, colná prehliadka, peší presun cez hranicu na Gibraltar tour - prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu Makak v Európe, prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a iné alebo voľný program. Návrat do Malagy. V prípade časových možností si vychutnáte výhľad na najhonosnejšie európske letovisko kráľov a filmových hviezd mesto - Marbella. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4. deň
Raňajky, celodenný výlet: presun miestnou dopravou do delfinária Marina, kde zažijete okrem iného show s deflínmi a inými cicavcami, možnosť návštevy krokodílieho parku, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek predtým. Možnosť návštevy podmorského sveta Benalmadena. V podvečerných hodinách presun miestnou dopravou späť na hotel.

5. deň
V skorých ranných hodinách autokarový transfer na letisko, odlet z Malagy do Bratislavy.

Zmena programu vyhradená.

Ubytovanie - plážový rezort Royal Costa Hotel ***
Hotel ponúka 24-hod. recepciu, bufetovú reštauráciu a snack bar, bar, automat na nápoje a občerstvenie. V hoteli sa nachádzajú bazény. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi zdarma. Hotel ponúka moderné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Niektoré izby ponúkajú výhľad na more. Raňajky formou bufetu. V blízkosti nákupné centrum Plaza Mayor. Možnosť slnenia na pláži 700 m od hotela.

Predbežné letové časy: 16:30-19:55 / 6:45-10:05 hod.

Cena zahŕňa:

 • 4x hotelové ubytovanie (***)
 • 3x bufetové raňajky
 • letecká doprava Bratislava - Malaga - Bratislava
 • rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba
 • 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
 • 1 x príručná batožinu do 5 kg (42 x 20 x 35 cm)
 • transfer letisko - hotel - letisko
 • služby slovenského sprievodcu CK
 • prehliadka podľa programu bez vstupov
 • poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:

 • servisné príplatky a autokarová doprava: 165 €/osoba (povinný príplatok)
 • komplexné cestovné poistenie (nepovinné)
 • vstupy do pamiatok a pod. (individuálne)
 • lístky na miestnu hromadnú dopravu: cca 15 €/osoba

Zľavnené ceny vstupov v CK:

 • Flamenco show 25 €
 • Delfinárium 17 €
 • Park krokodílov 14 €
 • Gibraltar tour 25 €

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.
 

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po návrate zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Doplatok za zájazd sa uhrádza min. 45 dní pred odjazdom. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku.  Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze http://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Andaluzia_5_dni_.pdf

 

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za osobu Osoba 469,00 € 329,00 € 658,00 €
Povinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
servisné poplatky Osoba 165,00 € 330,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
batožina do podpalubia 20 kg Ks 55,00 € 0,00 €
delfinárium - vstup Osoba 17,00 € 0,00 €
flamenco show - vstup Osoba 25,00 € 0,00 €
Gibraltar tour - vstup Osoba 25,00 € 0,00 €
Krokodíly park - vstup Osoba 14,00 € 0,00 €
obsadenie zájazdu 1 osobou Osoba 120,00 € 0,00 €

Nástup: Bratislava

Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Španielsko, Malaga

Podobné zájazdy

-35 % Odporúčame
Sardínia a Korzika Taliansko, Sardínia od 580,00 € od 379,00 €
-32 % Odporúčame
Srí Lanka na 10 dní z Bratislavy Srí Lanka, Kalutara od 1 250,00 € od 850,00 €

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel