Apartmány Starigrad

HRChorvátsko - Starigrad

Lokalita: Starigrad
Strava: Bez stravy
Spôsob dopravy: Vlastná
Pláž: 300 m

Cena za noc: 76,00 €

Neotáľajte a ešte dnes si rezervujte apartmány v pokojnom a krásnom mestečku Starigrad, dokonca aj pre väčšiu skupinku ľudí v jednom apartmáne. ĽUBOVOĽNÝ POČET NOCÍ !

Popis

ĽUBOVOĽNÝ POČET NOCÍ !  MINIMÁLNE 4 NOCI !

Zavítajte do Chorvátska a vychutnajte si dovolenku v malebnom mestečku Starigrad na brehu Jadranského mora pod nádherným pohorím Velebit, ktorého kopce Vás pozývajú do veľkej praskliny v nich - Národného parku Paklenica. 

Nachádza sa tu viacero reštaurácií, ktoré Vám priamo na pobreží ponúkajú vynikajúcu domácu kuchyňu, či vkusne zariadené moderné bary a diskotéky priamo na námestí. Z malého prístavu v meste denne odchádzajú výletné lode na rôzne poznávacie výlety po blízkom okolí.

Na prelome mesiacov Júl a August sa tu konajú jedinečné slávnosti s nezabudnuteľnou atmosférou živej chorvátskej hudby, domácich špecialít z mäsa a syrov a s nezabudnuteľným chorvátskym temperamentom. Priamo nad mestom je krásna výhliadka, obzvlášť romantické miesto pre večerné posedenie pri západe slnka.

POLOHA

Apartmány sa nachádzajú v mestečku Starigrad pod pohorím Velebit v Národnom parku Paklenica len 300 m od pláže a 250 m od centra. Apartmánový komplex ponúka možnosť záhradného grilovania, TV, stolný tenis, záhradný altánok s veľkým jedálenským stolom a stropným ventilátorom, terasu a parkovanie na súkromnom parkovisku hneď vedľa apartmánov.

UBYTOVANIE

Každý apartmán je vybavený kúpeľňou, wc a vybavenou kuchyňou (plynový sporák, chladnička, riady), niektoré mikrovlnnou rúrou. Apartmánový komplex ponúka možnosť záhradného grilovania, hrania stolného tenisu a šípky (zdarma), posedenie pod záhradným altánkom so stropným ventilátorom, či priestrannú terasu s veľkým jedálenským stolom. Parkovanie je možné na súkromnom parkovisku vedľa apartmánov zdarma. 

A1 - Predný apartmán (4+1) sa skladá z 2 spální, kuchyne a kúpeľňe s wc. Situovaný do tichej uličky.
A2 - apartmán na poschodí (5+2) sa skladá z kuchyne, 2 alebo 3 spální 2x wc a kúpeľne. Čiastočný výhľad na more.
A3 - Prízemný apartmán (8+1) sa skladá zo 4 spální, kuchyne, 2x wc a kúpeľne. pre 8 osôb. Možnosť 1 prístelky pre dieťa.

OBSADENIE

A1 2 – 5 osôb
A2 5 - 7 osôb
A3 8 - 9 osôb

cena je za vybraný apartmán za 1 noc počas celého leta. Počet nocí je ľubovoľný, minimálne však 4. Možnosť predĺžiť pobyt. Na obsadenosť termínov sa informujte v CK.                      

Pláže
Pláže sú vzdialené cca 5 minút chôdze od ubytovania (300 m) a tvoria ich menšie plážičky s jemným štrkom s pozvoľným vstupom do mora alebo betónové platne na slnenie. Približne 5 minút jazdy autom sa nachádza krásna rozsiahla pláž (za hotelom Alan) z jemného štrku s pozvoľným vstupom do mora s romantickou zrúcaninou starobylej vežičky.

Mesto Starigrad sa nachádza 40 km od Zadaru vedľa dedinky Seline. GPS súradnice na apartmán: 44.295728, 15.438247 s odchylkou cca 100 m.

STRAVA

Tunajšie reštaurácie sú známe svojimi čerstvými stredomorskými špecialitami a pokrmami z rýb. Nájdete tu aj tradičné trhy s ovocím a zeleninou. V blízkosti viacero supermarketov, reštaurácií a pizzérií.

OSTATNÉ

Možnosť zabezpečiť „chorvátsku hostinu“ pre 8 – 15 osôb v hodnote 4 – 8 € / osoba. Treba nahlásiť vopred v CK. Niektoré apartmány ponúkajú klimatizáciu za príplatok (na mieste).

Lokalita

Starigrad

Starigrad je malebné mestečko ležiace na brehoch Jadranského mora pod nádherným pohorím Velebit, rovno na mieste, kde sa Vám kopce otvárajú a pozývajú Vás do veľkej praskliny v nich - Národného parku Paklenica, známeho aj z filmu Winnetou a Old Shatterhand.

Nachádza sa tu viacero reštaurácií, ktoré vám priamo na pobreží ponúkajú vynikajúcu domácu kuchyňu, či vkusne zariadené moderné bary priamo na námestí. Z malého prístavu v meste denne odchádzajú výletné lode na rôzne poznávacie výlety po blízkom okolí.
Priamo nad mestom je krásna výhliadka, obzvlášť romantické miesto pre večerné posedenie pri západe slnka. V Starigrad sa nachádzajú menšie plážičky s jemným štrkom s pozvoľným vstupom do mora alebo betónové platne na slnenie, taktiež sa tu nachádza rozsiahla pláž z jemného štrku s pozvoľným vstupom do mora s romantickou zrúcaninou starobylej vežičky. Keď vás unaví kúpanie v priezračne čistej vode na dlhej pláži z jemného štrku, môžete vyraziť na horskú túru, bicykle, jeep safari, či adrenalínové kajaky do pohoria Velebit.
Starigrad je vzdialený 40 km od mesta Zadar.

Výlety v okolí: Odporúčame navštíviť Plitvické Jazerá, Zadar a vodný orgán, Ostrov Pag - časť Novalja, Národný Park Kornati, Národný Park Kanjon Zrmanje, Národný Park Krka, Národný Park Paklenica, Pláže pod dedinkou Slivnica a iné.

Chorvátsko

Nachádza sa v juhovýchodnej Európe, na Balkánskom polostrove, na brehu Jadranského mora a na mnohých ostrovoch v Jadranskom mori. Patria mu dve tretiny kamenistého pobrežia Jadranského mora (polostrov Istria a Dalmácia).

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za pobyt Noc 100,00 € 75,00 € 150,00 €
Povinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Pobytová taxa Deň 1,00 € 0,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
KCP Kooperativa Deň 1,33 € 0,00 €
KCP Kooperativa do 26 rokov Deň 1,06 € 0,00 €
Prístelka Osoba 0,00 € 0,00 €
Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Chorvátsko, Starigrad

Podobné zájazdy

-18 % Odporúčame
Luxusné apartmány Tribunj Chorvátsko, Vodice 600,00 € 490,00 €
Konečná cena zájazdu
-13 % Odporúčame
Apartmán Mia Chorvátsko, Vodice 450,00 € 390,00 €
Konečná cena zájazdu
-32 % Odporúčame
Apartmán Ivona Chorvátsko, Seline 570,00 € 390,00 €
Konečná cena zájazdu

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel