Apartmán Ivona

HRChorvátsko - Seline

Lokalita: Seline
Strava: Bez stravy
Spôsob dopravy: Vlastná
Pláž: 100 m

Cena za pobyt: 390,00 €

Užite si svoju dovolenku v moderných apartmánoch, len na skok od pláže, ležiacich v kľudnom prímorskom letovisku Seline.

Popis

POLOHA

Apartmány ležia v obklopení nádherných hôr Národného Parku Paklenica v menšom kľudnom letovisku - Seline. Apartmány sa nachádzajú len 100 m od dlhej rozsiahlej známej štrkovej pláže. Centrum je vzdialené necelý kilometer.

UBYTOVANIE

Moderné plne vybavené 2-izbové apartmány o rozlohe 30 – 42 m2 sa skladajú zo spálne s manželskou posteľou a obývacej izby s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby, vybavenej kuchyne a terasy. Možnosť klimatizácie za doplatok.
Apartmány sú obklopené zeleňou a ponúkajú čiastočný výhľad na more.

OBSADENIE 

Vhodné pre 2 – 4 osoby.

STRAVA

Tunajšie reštaurácie sú známe svojimi čerstvými stredomorskými špecialitami a pokrmami z rýb. Nájdete tu aj tradičné trhy s ovocím a zeleninou. V blízkosti supermarket a reštaurácia.

Lokalita

Seline

Seline je malé letovisko v národnom parku paklenica obklopené pohorím Velebit. Nachádza sa približne 3 km od Starigradu - Národného parku Paklenica, známeho aj z filmu Winnetou a Old Shatterhand  a 40 km od Zadaru.

Rovnako ako ostatné letoviská v tejto oblasti, vás nadchne jedinečná kombinácia mora a hôr. Keď vás unaví kúpanie v priezračne čistej vode na dlhej pláži z jemného štrku, môžete vyraziť na horskú túru, bicykle, jeep safari, či adrenalínové kajaky do pohoria Velebit. Velebit je najväčším pohorím Chorvátska. Nájdete ho zapísaný na zozname svetového dedičstva UNESCO.  Odporúčame tiež navštíviť historické mestečko Nin spolu s jeho pieskovými plážami. V miestnych reštauráciách máte možnosť ochutnať lokálne špeciality, ako napríklad pršut (sušená šunka), syr a morské plody. Odporúčame pre rodiny s deťmi a ľudí, ktorí hľadajú pokojnejšiu dovolenku.

Výlety v okolí: Odporúčame navštíviť Plitvické Jazerá, Zadar a vodný orgán, Ostrov Pag - časť Novalja, Národný Park Kornati, Národný Park Kanjon Zrmanje, Národný Park Krka, Národný Park Paklenica, Pláže pod dedinkou Slivnica a iné.

Chorvátsko

Nachádza sa v juhovýchodnej Európe, na Balkánskom polostrove, na brehu Jadranského mora a na mnohých ostrovoch v Jadranskom mori. Patria mu dve tretiny kamenistého pobrežia Jadranského mora (polostrov Istria a Dalmácia).

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za pobyt Pobyt 570,00 € 390,00 € 780,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
KCP Kooperativa Deň 1,40 € 0,00 €
Klimatizácia (za príplatok) Deň 5,00 € 0,00 €
Prístelka Osoba 49,00 € 0,00 €
Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Chorvátsko, Seline

Podobné zájazdy

-18 % Odporúčame
Luxusné apartmány Tribunj Chorvátsko, Vodice 600,00 € 490,00 €
Konečná cena zájazdu
-25 % Odporúčame
Apartmány Starigrad Chorvátsko, Starigrad 101,00 € 76,00 €
Konečná cena zájazdu

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel