Penzión Antea

HRChorvátsko - Pag

Lokalita: Pag
Strava: Bez stravy
Spôsob dopravy: Vlastná
Pláž: 800 m

Cena za osobu: 150,00 €

Popis

Penzión Antea*** - detské ihrisko na dvore, čiastočne kryté parkovisko, žehlenie a pranie na vyžiadanie, 300 m od supermarketu, široká plne vybavená pláž z jemného štrku je vzdialená 800 m, možnosť zapožičania šlapacích člnov.

 

Izba classic - Izby s rozlohou 16 m2 je zložená z manželskej posteľe pre 2 osoby a prísteľky pre 1 os. alebo poschodovej posteľe pre 2 os.. Každá izba má vlastnu kúpeľňu a wc. Všetky izby sú vybavené TV SAT a majú výhľad na more alebo do záhrady. Wi-fi zdarma v celom objekte. Obsadenie: 2 - 4 os.
Pre všetky izby je navyše k dispozícii jedna spoločná kuchyňa.

Apartmán base - 2  izbový apartmán sa skladá z 1x spálňa s manželskou posteľou, 1x obývacia miestnosť s rozťahovacou pohovkou pre 2 os., kuchyňa, kúpeľňa s wc. Terasa s výhľadom na more alebo do záhrady. 

Apartmán plus - 3 izbové apartmány sa skladajú z 2x spálňa s manželskou posteľou, 1x obývacia miestnosť s rozťahovacou pohovkou pre 2 os., kuchyňa, kúpeľňa s wc. Terasa s výhľadom na more alebo do záhrady. 


strava: bez stravy, polpenzia

Lokalita

Pag

Mesto Pag je kultúrnym a administratívnym centrom ostrova Pag. Mesto leží v malebnej zátoke s 20 km štrkových a piesočných pláží. Najväčšia pláž Prosika sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra mesta Pag. Nájdete tu aj skryté plážičky vyrité do útesov, ktoré je možné navštíviť len loďou. Mesto Pag vzniklo v 15. storočí a dnes je jedným z mála dobre zachovalých stredovekých miest v Chorvátsku. Najznámejšie pamiatky mesta Pag: župný kostol Panny Márie, staré veže, zvyšky hradieb a Kniežací palác, socha Juraja Dalmatinaca - architekt mesta.
 

Chorvátsko

Nachádza sa v juhovýchodnej Európe, na Balkánskom polostrove, na brehu Jadranského mora a na mnohých ostrovoch v Jadranskom mori. Patria mu dve tretiny kamenistého pobrežia Jadranského mora (polostrov Istria a Dalmácia).

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za osobu Osoba 170,00 € 150,00 € 300,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Klimatizácia (za príplatok) Pobyt 65,00 € 0,00 €
Polpenzia Osoba 170,00 € 0,00 €
Prístelka Osoba 110,00 € 0,00 €
Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Chorvátsko, Pag

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel