Apartmány Dent

HRChorvátsko - Pag

Lokalita: Pag
Strava: Bez stravy
Spôsob dopravy: Vlastná
Pláž: 100 m

Cena za pobyt: 435,00 €

Popis

Apartmány sa nachádzajú 100 m od mora a 900 m od plne vybavenej štrkovej pláže s tobogánom. Z apartmánov je čiastočný výhľad na more. Vybavenie: chladnička, bielizeň, uteráky.
Pobytová taxa v cene.

 

2-izbový apartmán - zložený zo spálne s manželskou posteľou a prísteľky, obývacia izba s kuchynským kútom. Kúpeľňa a wc. Obsadenie: 3 os.

2-izbový apartmán plus - zložený zo spálne s manželskou posteľou a obývacej izby s rozťahovacím gaučom pre 2 os. a kuchynským kútom. Kúpeľňa a wc. Obsadenie: 4 os.

 
 

Lokalita

Pag

Mesto Pag je kultúrnym a administratívnym centrom ostrova Pag. Mesto leží v malebnej zátoke s 20 km štrkových a piesočných pláží. Najväčšia pláž Prosika sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra mesta Pag. Nájdete tu aj skryté plážičky vyrité do útesov, ktoré je možné navštíviť len loďou. Mesto Pag vzniklo v 15. storočí a dnes je jedným z mála dobre zachovalých stredovekých miest v Chorvátsku. Najznámejšie pamiatky mesta Pag: župný kostol Panny Márie, staré veže, zvyšky hradieb a Kniežací palác, socha Juraja Dalmatinaca - architekt mesta.
 

Chorvátsko

Nachádza sa v juhovýchodnej Európe, na Balkánskom polostrove, na brehu Jadranského mora a na mnohých ostrovoch v Jadranskom mori. Patria mu dve tretiny kamenistého pobrežia Jadranského mora (polostrov Istria a Dalmácia).

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za pobyt Pobyt 0,00 € 435,00 € 870,00 €
Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Chorvátsko, Pag

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel