Paríž a Disneyland

FRFrancúzsko - Paríž

Lokalita: Paríž
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: 459,00 €
Špeciálny program v Paríži pre deti i dospelých  s návštevou Disneylandu, Podmorského akvária, palácu objavov a vynálezov a mnoho ďaľšieho
 
 

Popis

Počas zájazdu spoznáte nielne krásy Paríža s výhľadom z Eifelovky, z paluby výletnej  lode, plávajúcej po Seine, pri prechádzke po jednom z najkrajších bulvárov sveta, Champs Elysées, nadýchate sa espritu bohémskej štvrte na Montmartri, ale ponúkame Vám i možnosť skvelej zábavy s návštevou Disneylandu, Múzea voskových figurín, návštevou Akvária, či Paláca objavov a vynálezov, to všetko a ešte  oveľa viac ...

Program zájazdu:

1. deň:
Odlet v obedňajších hodinách z letiska Schwechat (Viedeň), prílet do Paríža, autokarový transfer na hotel, odloženie batožiny. Presun metrom do umeleckej štvrťe Montmartre nazývanej aj brucho Paríža, kde okrem iného vzhliadnete baziliku Sacre Coeur, najstarší parížsky kostola St. Pierre, či svetoznámy kabaret Moulin Rouge. Vo večerných hodinách návrat na hotel, nocľah.

2. deň :
raňajky, autokarový transfer do Disneylandu. Celodenná návšteva Disneylandu, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie  atrakcie pre deti i dospelých. Parížsky Disneyland má 2 časti, Park Walt Disney park a Disney Štúdiá, ktoré zahŕňajú spolu cca 60 atrakcií, vrátane alegorických sprievodov, kolotočov a rôznych bludísk, program sa mení počas sezóny. V neskorých večerných hodinách slávny ohňnostroj, po skončení ohňostroja transfer na hotel.

3. deň: 
Raňajky,  výstup na Eiffelovu vežu - dominanta Paríža, popoludní možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamatihodnosti z iného uhla. Možnosť návštevy  Parížskeho akvária, tzv. Cinéaqua, (najstaršie podmorské akvárium na svete), ktoré zahŕňa 3500 m 2 podzemia, v akváriách sa nachádza 500 druhov rýb,10 000 nepotravinových jedincov, 750 koralov, medúzy, 38 druhov žralokov zo siedmich morí v 3 miliónoch vody, počas dňa animácie, kŕmenia žralokov a iné. Potom presun na Champs Elysées s možnosťou výstupu na Víťazný oblúk. Vo večerných hodinách návrat na hotel. 

4. deň:
raňajky, odloženie batožiny do úschovne, presun do Paríža. Možnosťou návštevy Musée Grévin-Múzea voskových figurín, ktoré bolo založené v roku 1882 a ktoré zhromaždilo kolekciu voskových figurín nielen divadelných a filmových hviezd, ale tiež slávnych osobností z francúzskej histórie alebo Palais de la Découverte- Paláca objavov a vynálezov, centra vedeckej animácie, založeného v r. 1937 z iniciatívy fyzika Jean Perrina, ktoré je zároveň popularizačným múzeom, Vďaka schémam, demonštráciám, praktickým exponátom a dokumentárnym filmom, môže verejnosť sledovať dejiny i posledné objavy vedy rôznych vedeckých odvetví. Súčasťou je i Planetárium. V obedňajšíh hodinách návrat na hotel, autokarový transfer na letisko a odlet na Slovensko vo večerných hodinách.

Ubytovanie
Hotel Campanile Paris Est – Bobigny ***

Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu.
Nachádza sa 5 minút chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 20 minút. Izby sú vybavené LED TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou.

Predbežné letové časy: 12:55-14:50 / 16:40-18:35 hod.

V cene je zahrnuté:
- letenka Schwechat - Paríž a späť
- 1 x príručná batožina do 5 kg (40x20x25 cm)  
- 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
- rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba
- 3 x ubytovanie v 3* hoteli v blízkosti metra
- 3 x kontinentálne raňajky
- transfer letisko - hotel - letisko
- tranfser hotel - Disneyland - hotel
- prehliadka Paríža so sprievodcom
- prehliadky podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
- prípadné vstupy do múzeí a pamiatok (nepovinné)
- doprava metrom v rámci zájazdu

Hlavné výhody zájazdu od CK – Royal Travel:
• viete akou leteckou spoločnosťou poletíte
• viete presne kedy do Paríža priletíte a kedy z neho odletíte
• viete v ktorom hoteli budete ubytovaní
• viete presný program zájazdu
• profesionálny sprievodca
• niekoľko ročné skúsenosti v organizácii zájazdov

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 1 mesiac po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

 Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze  https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Disneyland_4dni_2021.pdf

29.6.-2.7.2019 - vypredané 
6.7.-9.7.-2019 - vypredané 

Lokalita

Francúzsko

Bonjour Paris!

Kráľ Slnko kvôli svojim vrtochom a palácu Versailles takmer priviedol svoju krajinu na dno. Vy však na mizinu rozhodne neprídete, pretože navšteva francúzskej metropoly nie je žiadny vrtoch. Na 5-dňovom leteckom zájazde spoznáte a uvidíte všetko, čo v Paríži jednoducho musíte vidieť. NotreDame, Víťazný oblúk, Eiffelovu vežu, Montmartre aj spomínaný Versailles a mnoho ďalších miest si počas zájazdu prezriete spolu so sprievodcom. Vymeňte všednosť piatich bežných dní za eleganciu a šarm Paríža!

Mapa lokality

Francúzsko, Paríž

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel