Adventný Paríž letecky z Bratislavy

FRFrancúzsko - Paríž

Lokalita: Paríž
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: 394,00 €

Vychutnajte si Paríž počas najkrajšieho obdobia v roku. Nádherne vyzdobené historické pamiatky a dominanty Paríža dopĺňajú neodolateľné vône a chute francúzskych špecialít. Prežite neodolateľnú atmosféru Paríža počas adventu vďaka najvýhodnejšiemu leteckému zájazdu do Paríža na Slovensku !

Popis

termín:
7.12.-10.12.2019 - vypredané 
K dispozícii len 1 a 2 lôžkové izby !

Program zájazdu:

1. deň:
Odlet v poobedňajších hodinách z Bratislavy, prílet do Paríža, autokarový transfer do hotela,  ubytovanie, stretnutie na recepcii odchod do centra mesta. Večerná prehliadka bulváru Champs Elyséés lemovaného 2,2 km dlhou alejou s viac ako 400 vianočnými stromčekmi s miliónom vianočných svetiel. Atmosféru dotvárajú vianočné výklady prestížnych módnych domov a reštaurácií, ktoré vedú až k Víťaznému oblúku. Vo večerných hodinách návrat na hotel.

2. deň:
raňajky, presun metrom k Radnici s námestím vyzdobeným zasneženým lesom s ľadovým klziskom, typickým kolotočom a vôňou palaciniek, pečených gaštanov a všakovakých dobrôt. Presun do múzea Louvre, prehliadka. Popoludní presun k budove historickej Opery a obchodnému domu Gallery Lafayette, ktorého vianočná výzdoba vo výkladoch a pod obrovskou preslennou kupolou je dielom popredných dizajnérov a patrí medzi najkrajšie na svete. Vo večerných hodinách presun metrom späť na hotel. 
 
3.deň:
raňajky, presun metrom k Eiffelovej veži , dominante Paríža. Možnosť výstupu výťahom na vrchol. Popoludní možnosť absolvovať hodinu trvajúcu plavbu loďou Bateux Mouches po nábreží rieky Seina, počas ktorej vzhliadnete najznámejšie pamiatky Paríža z iného uhla. Po plavbe presun metrom do modernej štvrte La Defénse, kde sa nachádza najväčšie nákupné centrum v Európe, možnosť nákupov. Navšteva vianočnej dedinky a najväčších vianočných trhov v Paríži. Večer návrat metrom na hotel. 

 
4. deň:
raňajky, odloženie batožiny, presun metrom na prehliadku Invalidovne, ktorá je dnes najväčším vojenským múzeom na svete a nachádza sa tu monumentálna hrobka Napoleóna I. Po prehliadke presun metrom do bohémskej štvrte umelcov na Montmartre, prehliadka, možnosť nákupov.  Čarovnú atmosféru tejto štvrte dotvárajú stánky s vôňov vareného vínka, sladkých i slaných dobrôt pred chrámom Sacré Coeur. Návrat metrom na hotel, prevzatie batožiny, autokarový transfer na letisko. Vo večerných hodinách odlet do Bratislavy. 


Ubytovanie:
hotel Campanile Porte D'Italie ***ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, barom a reštauráciu. Nachádza sa 5 minút chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 20 minút. Izby sú vybavené LED TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetu. K dispozícii len 1 a 2 lôžkové izby !

Predbežné letové časy: 13:10-15:15 / 21:45-23:40 hod.

V cene je zahrnuté:
- letenka Bratislava - Paríž a späť *

- servisné poplatky 
- sedenie vedľa seba v lietadle
- 1 x príručná batožina do 5 kg (40x20x25 cm)   
- 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
- prioritný nástup do lietadla 
- 3 x ubytovanie v 3* hoteli v blízkosti metra
- 3 x bufetové raňajky
- transfer letisko - hotel - letisko
- prehliadka Paríža so sprievodcom CK
- prehliadky podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
- komplexné cestovné poistenie 
- prípadné vstupy do múzeí a pamiatok 
- doprava metrom v rámci zájazdu


Hlavné výhody zájazdu od CK – Royal Travel:
• viete akou leteckou spoločnosťou poletíte
• viete presne kedy do Paríža priletíte a kedy z neho odletíte
• viete v ktorom hoteli budete ubytovaní
• viete presný program zájazdu
• profesionálny sprievodca 
• niekoľko ročné skúsenosti v organizácii zájazdov

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Pariz_4dni_advent.pdf

Lokalita

Francúzsko

Bonjour Paris!

Kráľ Slnko kvôli svojim vrtochom a palácu Versailles takmer priviedol svoju krajinu na dno. Vy však na mizinu rozhodne neprídete, pretože navšteva francúzskej metropoly nie je žiadny vrtoch. Na 5-dňovom leteckom zájazde spoznáte a uvidíte všetko, čo v Paríži jednoducho musíte vidieť. NotreDame, Víťazný oblúk, Eiffelovu vežu, Montmartre aj spomínaný Versailles a mnoho ďalších miest si počas zájazdu prezriete spolu so sprievodcom. Vymeňte všednosť piatich bežných dní za eleganciu a šarm Paríža!

Mapa lokality

Francúzsko, Paríž

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel