Talin a Helsinky letecky

EEEstónsko - tallin a Helsinky

Lokalita: tallin a Helsinky
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: 399,00 €

Navštívte pobaltskú perlu Tallinn a fínske Helsinky. V Talline sa prelína história s industriálnou architektúrou. Vychutnajte si miestne špeciality a skvelé lokálne pivá. Preplavte sa trajektom do fínskych Helsínk, ktoré obklopuje viac ako 300 ostrovčekov. 

Popis

Program zájazdu:

1. deň
Voliteľný transfer z Bratislavy, odlet z Viedne do Tallinu. Po prílete transfer na hotel, ubytovanie, voľný program / voľiteľný program so sprievodcom, nocľah.

2. deň
raňajky, prehliadka mesta Tallin nazývaného aj Praha severu pre množstvo vežičiek. Navštívime ulicu Pikk tänav, ktorá spája starý a nový Tallin. Prezrieme si starú časť mesta, ktorá si dodnes zachovala prvky dánskej, švédskej a ruskej architektúry. Navštívime zachovalé mestské opevnenie s bohatou históriou opradenou legendami. Tiež si prezrieme Bránu Viru, Staré trhovisko, Radničné námestie s gotickou radnicou a lekárňou, hradné návršie Toompea s pravoslávnou katedrálou Alexandra Neveského. Prechádzka podvečerným Tallinom.

3. deň
raňajky, presun do prístavu, nezabudnuteľná plavba trajektom cez Fínsky záliv do hlavného mesta Fínska – Helsinky. Celodenná prehliadka mesta a jeho pamätihodností: Uspenská katedrála, mestská tržnica Kaupatorii, Biela katedrála, budova Olympijského štadiónu a iné. V neskorých večerných hodinách plavba späť do Tallinu, návrat na hotel, nocľah.

4. deň
raňajky, presun do Katarínskeho údolia, kde sa nachádza palác Kadriog s krásnym parkom, ktorý dal postaviť ruský cár Peter I. Veľký na počesť svojej manželky Kataríny I. Palác patrí medzi najkrajšie príklady barokovej architektúry v severnej Európe. Očarí vás park plný fontán, živých plotov a kvetinových záhonov podľa vzoru Versailles. V obedňajších hodinách návrat na hotel, prevzatie batožiny, transfer na letisko a odlet späť do Viedne. Voliteľný transfer do Bratislavy.

* zmena programu vyhradená

Ubytovanie
Hotel Center (alebo podobný) sa nachádza v tesnej blízkosti historického centre mesta. Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch. Nachádza sa len 100 m od zastávky mestskej dopravy a 750 m od prístavu. Izby ponúkajú SAT TV, vlastnú kúpeľňu a toaletu. Raňajky formou bufetu.

Cena zahŕňa:

• letenka Viedeň - Tallin - Viedeň
• servisné a palivové príplatky
• 1 x príručná batožina do 5 kg (42x20x35 cm)
• 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
• rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba 
• 3 x hotelové ubytovanie  
• 3 x kontinentálne raňajky
• transfer letisko - hotel letisko
• prehliadka so sprievodcom CK
• prehliadky podľa programu bez vstupov
• poistenie proti insolventnosti CK


V cene nie je zahrnuté:
• verejná doprava

• spiatočný lístok na trajekt do Helsínk cca 40 €
• vstupné do pamiatok

Prdbežné letové časy: 10:55 - 14:15 hod. / 14:50 - 16:15 hod.

 

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 1 mesiac po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze  https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Tallinn.pdf

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za osobu Osoba 380,00 € 199,00 € 458,00 €
Povinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
servisné poplatky Osoba 170,00 € 340,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
obsadenie zájazdu 1 osobou Osoba 90,00 € 0,00 €
KCP Pandemic (A1) Osoba 16,00 € 0,00 €
batožina do podpalubia 20 kg Ks 60,00 € 0,00 €

Nástup: Viedeň Schwechat

Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Estónsko, tallin a Helsinky

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel