LETO pri mori - Lignano, Bibione

ITTaliansko - Bibione, Lignano

Lokalita: Bibione, Lignano
Strava: Bez stravy
Spôsob dopravy: Autobusová

Cena za osobu: od 159,00 €

Prežite 3 celé dni pri mori, s autobusovou dopravou a možnosť výberu kúpania medzi dovolenkovými strediskami Lignano Riviera alebo Bibione. Každý deň iná pláž podľa chuti.

Popis

Popis zájazdu:

1. deň
odchod z Bratislavy vo večerných hodinách (cca 20:00 hod.), prejazd Rakúskom a Talianskom

2. deň
príchod do Talianska v ranných hodinách, celodenný pobyt pri mori v Bibione, v podvečerných hodinách (20:00 hod.) odjazd na ubytovanie, nocľah

3. deň
V ranných hodinách odjazd na celodenný výlet do letoviska zábavy - Lignano , kde môžete navštíviť najväčší aquapark v Taliansku, alebo jeden z množstva zábavných parkov (  Gulliverlandia, Juniorpark, Detský svet),  Zoo, Lunapark a mnoho ďaľších atrakcií. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie, nocľah

4. deň
V ranných hodinách naloženie batožiny a odjazd na pláž, celodenný pobyt pri mori v Bibione, odjazd vo večerných hodinách (cca. 20:00 hod.) na Slovensko

5. deň
príchod na Slovensko v pondelok ráno cca 6:00 hod.

 

Cena zahŕňa:

- klimatizovaná autobusová doprava Royal Bus
- 2x ubytovanie v hoteli 
- technický sprievodca CK
- batožina do 25 kg / osoba
- poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:

- komplexné poistenie (možnosť poistiť cez CK)
- pobytová taxa (platí sa na mieste)

 

 

BIBIONE:
Najznámejšie a jedno z najväčších letovísk severného Jadranu si za posledné roky obľúbilo veľa slovenských i zahraničných turistov. Vďaka svojej nie dlhej histórii predstavuje ideálne prázdninové mestečko, v ktorom sa vysoké moderné rezidencie striedajú s vilkami v rozkvitnutých záhradách. Bibione na jednej strane prekvapí rušnými ulicami plnými obchodov, diskoték a nákupných centier, na strane druhej kľudnými štvrťami s detskými ihriskami a píniovými hájmi pozdĺž mora ako oázami kľudu a pohodlia. Bibione má rozľahlé pláže s jemným pieskom a s množstvom voľne prístupných preliezačiek a malých kolotočov pre deti, čisté, kľudné a bezpečné more a bohaté borovicové háje. Pláže a more v Bibione získali za posledných päť rokov za svoju čistotu Modrú vlaku Európskej únie.
Na obchodných triedach Bibione sa nachádzajú najrôznejšie atrakcie pre deti a kúsok od centra vyhľadávaný Lunapark. 

LIGNANO RIVIERA:
Letovisko patrí k najkrajším a najväčším turistickým strediskám severného Jadranu s perfektným turistickým servisom. Je rozložené pozdĺž osemkilometrovej zlatistej pláže, z jednej strany zovretej riekou Tagliamento, ktorá tvorí prirodzenú hranicu s regiónom Veneto, a z druhej strany rozľahlou lagúnou.
V Lignano nájdete starostlivo udržiavané pláže, množstvo zelene medzi jednotlivými rezidenciami a hotelmi, detské ihriská, vodný park Aquasplash, lunapark, ZOO Punta Verde, zábavné parky Juniorpark a Guliverlandia a v neposlednej rade aj rušné obchodné triedy... Najväčšia koncentrácia týchto atrakcií je v centrálnej časti letoviska - Sabbiadoro. Jej stredom prechádza hlavná obchodná trieda, ktorá ožíva najmä v podvečer a v noci rozžiareným množstvom obchodných výkladov svetových módnych značiek.

Lokalita

Bibione, Lignano

Bibione je známe aj ako ,,symbol benátskej riviéry´´ ponúka množstvo zábavy a rušný nočný život v časti mesta – Spiaggia (centrum) s množstvom obchodov, reštaurácií, kaviarní, diskoték, či známeho trhoviska.

Naopak  za kľudnejšie štvrte mesta môžeme  označiť Lido dei Pini, Lido del Sole a Pineda. Jemné až 300 m široké plne vybavené piesčité pláže oceňované Modrou vlajkou ponúkajú množstvo vodných športov, animačných programov a zábavy. Nachádzajú sa tu aj termálne kúpele a lunapark. V Bibione nájdete termálne kúpele - (Bibione Thermae), kde sa nachádzajú vnútorné i vonkajšie bazény, LUNAPARK so známymi talianske kolotoče a všetko čo k ním patrí, či herňu argonaut pre všetky vekové kategórie.
TIP! Pláž pre psov Bibione  (informácie v CK)
Pláž pre psov sa nachádza vo východnej časti Bibione v sektore I. Majitelia tu dostanú k dispozícii slnečník s lehátkom, plážovým kreslom, obojok, misku na vodu pre psa a vodu na umývanie psíka sáčok na zber exkrementov, ako aj veterinárne služby . Psy tu majú povolenie kúpať sa v mori. Pláž má obmedzenú kapacitu približne 200 slnečníkov, preto radšej vopred pre rezerváciu kontaktujte našu CK. 

Lignano je známe aj ako ,,metropola zábavy´´ severného Talianska  ponúka svojim návštevníkom množstvo atrakcií pre deti aj dospelých ako sú Aquapark, lunapark, guliverland, parco junior, či zoo.

Lignano je známe okrem zábavy aj čistotou a komfortom svojich slnečných jemných pieskových pláží, o čom svedčí aj viacnásobný zisk ocenenia európskej modrej vlajky.
Pláž pozostáva z jemného zlatistého piesku a je dlhá 8 km. Vďaka juhovýchodnej orientácii polostrova je pláž rovnomerne zaliata slnkom počas celého dňa. Pláž ponúka návštevníkom aj VIP zónu, kde nájdete vírivé vane a príjemné posedenie.
 

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za osobu Osoba 237,00 € 159,00 € 318,00 €

Nástup: Bratislava

Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Taliansko, Bibione, Lignano

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel