Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou

ESŠpanielsko - Malaga

Lokalita: Malaga
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: od 329,00 €

Skvelý poznávací zájazd Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou s odletom z Bratislavy- Gibraltár, Ronda, kolónia opíc, krokodílí park, delfinárium, Malaga

Popis

Vydajte sa na cestu za maurskou kultúrou, zvykmi a chuťami slnečnej Andalúzie. Okúsite španielsku koridu, bary plné chuťoviek, či noc plnú vášnivého flamenca. Navštívite jedinečný Gibraltár s kolóniou voľne žijúcich opíc, historické mesto Ronda, krokodíly park, show s delfínmi a honosnú Marbellu.
Teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 26 °C. 

21.4.-24.4.2017 - vypredané
20.10.-23.10.2017 - vypredané
12.10.-15.10.2018 - vypredané

Program zájazdu:

1.Deň 
Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, odloženie batožiny. Presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show, návrat na ubytovanie, nocľah. 

2.Deň
raňajky, presun miestnou dopravou do centra a dokončenie prehliadky mesta Malaga. Počas prehliadky si prezrieme napríklad katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, pevnosť Alcazaba & Gibralfaro s pozostatkami rímskeho amfiteátra a iné. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. V podvečerných hodinách návrat na ubytovanie, nocľah.   

3.Deň: 
Raňajky, celodenný výlet:  presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo. Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Vykládka z autobusu na hranici Gibraltaru, colná prehliadka, peší presun cez hranicu na Gibraltar tour  - prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu Makak v Európe, prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a iné alebo voľný program. V prípade časových možností si vychutnáte výhľad na najhonosnejšie európske letovisko kráľov a filmových hviezd mesto - Marbella. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4.Deň:
Raňajky, celodenný výlet: presuny autokarovou dopravou - návšteva krokodílieho parku v Torremolinos, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek pred tým. Následne presun autokarovou dopravou do delfinárium Marina, kde zažijete okrem iného show s deflínmi a inými cicavcami. Po skončení show prevzatie batožiny na hoteli a autokarový transfer na letisko, vo večerných hodinách odlet do Bratislavy.

* zmena programu vyhradená

Cena zahŕňa:
- 3x hotelové ubytovanie (***)
- 3x bufetové raňajky
- letecká doprava Bratislava - Malaga - Bratislava
- 1 x príručná batožinu do 5 kg (42 x 20 x 35 cm) 
- transfer letisko – hotel – letisko
- služby slovenského sprievodcu CK
- pobytová taxa
- prehliadka podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK


Cena nezahŕňa:
servisné príplatky a autokarová doprava na výlety  165 € / osoba (povinný príplatok)
komplexné cestovné poistenie 
batožinu do podpalubia 10 kg alebo 20 kg (individuálne)
vstupy do pamiatok a pod. (individuálne)
lístky na miestnu hromadnú dopravu v Malage

Predbežné letové časy: 10:30-14:10 / 20:30-23:50 hod.
 

Ubytovanie - Hotel Campanile Malága***

Obľúbený hotel siete Campanile ponúka 24-hodinovú recepciu, bufetovú reštauráciu, À la carte reštauráciu, snack bar, bar, automat na nápoje a občerstvenie, trezor. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi zdarma. Hotel ponúka moderné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou.
 

Zľavnené ceny vstupov v CK:

  • Flamenco show 25 €
  • Delfinárium 15 €
  • Park krokodílov 12 €
  • Gibraltar tour 25 €
     

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný doklad (cestovný pas alebo občiansky preukaz), ktorého platnosť musí byť minimálne 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Inú, ako Slovenskú štátnu príslušnosť alebo národnosť je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu. Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný doklad (cestovný pas alebo občiansky preukaz), ktorého platnosť musí byť minimálne 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Inú, ako Slovenskú štátnu príslušnosť alebo národnosť je potrebné nahlásiť pri rezervácii zájazdu. Letecká doprava je prevádzkovaná na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho uvedeného v zmluve o zájazde. Dodatočná zmena cestujúceho je za poplatokCK si vyhradzuje právo zmeny miesta odletu a odletového času v prípade zásahu vyššej moci podľa nariadenia (ES) č. 261/2004. 

 

Mapa lokality

Španielsko, Malaga

Podobné zájazdy

-38 % Odporúčame
Londýn, Stonehenge, Oxford - letecky Veľká Británia, Bukfurdo od 690,00 € od 429,00 €
-38 % Odporúčame
Tajomná Sicília - letecky Taliansko, Sicília od 690,00 € od 429,00 €
-29 % Odporúčame
Zlatý okruh Srí Lankou Srí Lanka, od 1 250,00 € od 890,00 €

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel