Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou

ESŠpanielsko - Malaga

Lokalita: Malaga
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: od 299,00 €

Skvelý poznávací zájazd Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou s odletom z Bratislavy. Gibraltár, kolónia opíc, Ronda, delfinárium, Malaga a ubytovanie v plážovom hotely. 

Popis

2.10.-5.10.2020 - voľné 

Vydajte sa na cestu za maurskou kultúrou, zvykmi a chuťami slnečnej Andalúzie. Okúsite španielsku koridu, bary plné chuťoviek, či noc plnú vášnivého flamenca. Navštívite jedinečný Gibraltár s kolóniou voľne žijúcich opíc, historické mesto Ronda, show s delfínmi, či podmorský svet. Ubytovanie v plážovom hotely. 
Teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 27 °C. 

Program zájazdu:

1.Deň 
Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, odloženie batožiny. Presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show, vo večerných hodinách návrat na hotel, nocľah. 

2.Deň
raňajky, presun miestnou dopravou do centra a dokončenie prehliadky mesta Malaga. Počas prehliadky si prezriete napríklad "jednorukú" katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, arabskú pevnosť Alcazaba s pozostatkami rímskeho amfiteátra, maurskou záhradou. Tiež navštívite hrad
 Gibralfaro z ktorého sa nám naskytnú krásne výhľady na Malagu známe z pohľadníc. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. Vo večerných hodinách návrat na hotel, nocľah.

3.Deň: 
Raňajky, celodenný výlet:  presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo. Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Vykládka z autobusu na hranici Gibraltaru, colná prehliadka, peší presun cez hranicu na Gibraltar tour  - prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu Makak v Európe, prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a iné. Vo večerných hodinách návrat na ubytovanie, nocľah.

4.Deň:
Raňajky, voľný program v dovolenkovom stredisku Torremolinos , možnosť kúpania alebo slnenia na pláži v blízkosti hotela. V prípade záujmu môžete 
navštíviť s našim sprievodcom miestnou dopravou delfinária Marina kde zažijete show s deflínmi a inými cicavcami, vzhliadnete tropické vtáky ale aj arktické tučniaky. Možnosť individuálnej návštevy krokodílieho parku, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek pred tým. Možnosť individuálnej návštevy podmorského sveta Benalmadena, aquaparku, či zábavného parku Tivoli. Presun miestnou dopravou späť na hotel, prevzatie batožiny a autokarový transfer na letisko, vo večerných hodinách odlet do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
- 3x hotelové ubytovanie (***)
- 3x bufetové raňajky
- letecká doprava Bratislava - Malaga - Bratislava
- rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba
- 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
- 1 x príručná batožinu do 5 kg (42 x 20 x 35 cm) 
- transfer letisko – hotel – letisko
- služby slovenského sprievodcu CK
- prehliadka podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa:
servisné príplatky a autokarová doprava 170 € / osoba (povinný príplatok)
komplexné cestovné poistenie (dobrovoľné)
vstupy do pamiatok  (individuálne)
lístky na miestnu hromadnú dopravu cca. 15 Eur

Predbežné letové časy: 10:30-14:10 / 20:30-23:50 hod.
 

Ubytovanie: 
Natursun Hotel *** - 300 m od pláže

Moderný hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bufetovú reštauráciu a snack bar, bar, automat na nápoje a občerstvenie. V hoteli sa nachádza bazén a vírívka. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi zdarma. Hotel ponúka moderné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou, toaletné potreby zdarma. Raňajky formou bufetu. V blízkosti hlavná promenáda letoviska. Možnosť slnenia na pláži 300 m od hotela.    

Ceny vstupov v CK (potrebné objednať vopred):

  • Flamenco show 25 €
  • Gibraltar tour 35 € 
     

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Doplatok za zájazd sa uhrádza min. 45 dní pred odjazdom. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Andaluzia_4_dni.pdf

realizované termíny:
21.4.-24.4.2017 - vypredané
20.10.-23.10.2017 - vypredané
12.10.-15.10.2018 vypredané
4.10.-7.10.2019 - vypredané

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za osobu Osoba 439,00 € 279,00 € 598,00 €
Povinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
servisné poplatky Osoba 170,00 € 340,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
obsadenie zájazdu 1 osobou Osoba 79,00 € 0,00 €
KCP Union (A1) Osoba 8,00 € 0,00 €
flamenco show - vstup Osoba 25,00 € 0,00 €
Gibraltar tour - vstup Osoba 35,00 € 0,00 €

Nástup: Bratislava

Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Španielsko, Malaga

Podobné zájazdy

-48 % Odporúčame
Rím - letecky 5 dní z Bratislavy Taliansko, Rím od 500,00 € od 259,00 €
-35 % Odporúčame
Sardínia a Korzika Taliansko, Sardínia od 580,00 € od 379,00 €
-27 % Odporúčame
Santorini - perla Grécka Grécko, Santorini od 450,00 € od 329,00 €

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel