Prečo cestovať s nami

V Royal Travel rozumieme potrebám a túžbam cestovateľov. Od roku 2011 poskytujeme neopakovateľné zážitky, pohodlie a jedinečné dobrodružstvá.

Prioritou je spokojnosť našich klientov. Vychádzame z hodnôt, ktoré nás viedli počas celého nášho pôsobenia na trhu. Veríme v kvalitu, férovosť, spoľahlivosť a profesionálny prístup, čo nám pomáha budovať dlhodobé a dôverné vzťahy s našimi klientmi. Sme tu pre vás, aby sme zabezpečili vašu pohodu a bezpečný priebeh každého zájazdu za skvelé ceny. Postupne sme inovovali podobu zájazdov na základe Vašich potrieb a prianí, vďaka čomu dnes môžete poznávať ako chutí svet za ceny, ktoré si môžete dovoliť.

Našou vášňou je prinášať vám zážitky, ktoré vás dostanú mimo vašu komfortnú zónu a zároveň vám umožnia objaviť krásy tohto sveta. Všetci sme si vedomí, že čas je najcennejší dar, ktorý máme. Preto sme sa rozhodli vás pozvať na nezabudnuteľné cesty plné zážitkov a zmysluplných momentov.  Ponúkame vám príležitosť objaviť nové kultúry, zapadnúť do lokálneho života a prepojiť sa s miestnymi obyvateľmi.

V súvislosti s rastúcou kvalitou našich služieb sme sa rozhodli v roku 2023 modernizovať našu vizuálnu identitu a logo, ktoré symbolizuje vašu cestu, ktorou vás budeme sprevádzať. Je to symbol odvahy, elegancie a nášho záväzku priniesť vám najlepšie a najkvalitnejšie cestovateľské zážitky. S novým logom sa meníme aj my sami - sme moderní, energickí a pripravení vás prekvapiť novými zážitkami.

V tomto novom období cestovnej kancelárie Royal Travel, vás pozývame na jedinečné dobrodružstvá, na ktoré nikdy nezabudnete. Sme tu, aby sme vám ukázali svet z inej perspektívy, aby sme vám priniesli slobodu objavovať a neustále sa rozvíjať.

Raz zažiť je lepšie ako sto krát počuť, preto nám dovoľte pozvať vás na jedinečné dobrodružstvá.

Príďte a zanechajte stopy na mapách sveta spolu s nami!
 

Prečo cestovať s nami ?

- najvýhodnejšie letecké zájazdy na Slovensku
- konečné ceny bez skrytých poplatkov 
- viac ako 12 úspešných rokov na trhu
- viac ako 50 000 spokojných klientov
- detailné informácie o zájazde vopred
- jedinečné programy zájazdov
- profesionálny sprievodcovia V sídle spoločnosti neposkytujeme konzultácie. Využite náš telefonický alebo e-mailový kontakt.

Copyright © 2024 Royal Travel. All Rights Reserved