Prečo cestovať s nami

Cestovná kancelária Royal Travel je rodinná firma, ktorá spája od roku 2011 profesionálny tím ľudí s dlhoročnou skúsenosťou v cestovnom ruchu. 

Na začiatku sme mali sen, víziu meniť svet cestovania a predčiť očakávania našich klientov. Chceli sme sprostredkovať spoznávanie a nezabudnuteľné zážitky za prijateľné ceny pomocou prepracovaných programov, skúsených sprievodcov a kvalitných partnerov. Do dnes sa nám to darí a kus sveta s nami spoznalo už viac ako 50 000 spokojných klientov. 

Pri organizácii našich poznávacích zájazdov dlhodobo spolupracujeme len s overenými partnermi, čo nie je v našom prípade len fráza, ale realita odrážajúca sa v spokojnosti klientov. Dbáme na svoje dobré meno a podnikáme so srdcom.

Na zájazdoch boli s nami už tisícky klientov nielen zo Slovenska, ale aj z Česka, Maďarska, či dokonca USA a Kanady. Medzi nimi bolo viacero menších či väčších firiem, ktoré potešili zamestnancov skvelým zájazdom. Z našich zákazníkov sa stávajú pravidelní klienti a partneri. 
Z pomedzi našich spokojných partnerov si dovolíme spomenúť aspoň obchodné spoločnosti Allianz-Slovenská poisťovňa, Slovenská sporiteľňa či Kooperativa a.s.

Konečné ceny zájazdov - žiadne skryté poplatky
Uvádzame konečné ceny zájazdov, ktoré zahŕňajú všetko potrebné pre vašu cestu: ubytovanie, raňajky, letenka vrátane všetkých poplatkov, rezervácia sedadiel v lietadle pri sebe, 2x príručná batožina, transfery na letisko, privátna autobusová doprava v rámci programu, či profesionálny sprievodca sú samozrejmosťou patriacou do ceny zájazdu.

Najvýhodnejšie poznávacie zájazdy na trhu
Z pomedzi konkurencie cestovných kancelárií ponúkajúcich poznávacie zájazdy sme jednoznačne najlepšou voľbou v pomere cena a kvalita. Vďaka našej politike zliav mávame často krát ceny vybraných zájazdov nižšie až o 50 % oproti konkurencii.

Nie len výhodne, ale aj kvalitne 
- klientov ubytovávame v kvalitných nami overených hoteloch kategórie *** a viac, s dobrými hodnoteniami 
- všetky naše hotely na zájazdoch bez privátnej dopravy sa nachádzajú v tesnej blíkosti zastávky metra alebo rýchlovlaku
- naše poznávacie zájazdy sprevádza úzky okruh profesionálnych sprievodcov, ktorí naše destinácie dobre poznajú a svoju prácu milujú
- zabezpečujeme prednostné vstupy a audio systém s výkladom slovenského sprievodcu priamo vo vnútri svetovo známych pamiatok 
- v rámci leteckého zájazdu vás v destinácii prepravujú naši overení zmluvní dopravcovia

Detailné informácie o zájazde vopred - už žiadna mačka vo vreci

- viete presne kedy na zájazd priletíte a kedy odletíte
- viete akou leteckou spoločnosťou poletíte
- viete v ktorom hoteli budete ubytovaní, poznáte vybavenie hotela a izieb a tiež štandard hotela
- viete presný program zájazdu
- viete kto vás bude sprevádzdať
- viete koľko na zájazde ešte miniete peňazí
 

LETNÁ DOVOLENKA A EXOTIKA S NAMI JE ISTOTA !
Vďaka našim spoľahlivým partnerom sprostredkujeme nezabudnuteľnú dovolenku kdekoľvek na svete. Naši VIP klienti majú istotu individuálneho prístupu k ich požiadavkám. Vypočujeme si priania a predstavy, na základe dlhoročných skúseností pripravíme optimálny zájazd. V spolupráci s overenými partnermi ponúkame kompletný servis, aby sa stala dovolenka pre vás výnimočným zážitkom. 

Postupne sme inovovali podobu zájazdov na základe Vašich potrieb a prianí, vďaka čomu dnes môžete poznávať ako chutí svet za ceny, ktoré si môžete dovoliť.

HISTÓRIA:

Mohli ste nás navštíviť:

História prevádzok: Záhorská Bystrica r. 2011 - 2013, Gorkého -Staré mesto r. 2013 - 2016, Dunajská 4 VIP Kancelária r. 2017 - súčastnosť

 

Copyright © 2023 Royal Travel. All Rights Reserved