Ponuka zájazdov

Splňte si cestovateľský sen na jednom z našich zájazdov

Filter zájazdov


Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano

Úžasný 5-dňový letecký zájazd Neapol, Capri, Vezuv a Pompeje, Amalfi a Positano ! Objavte perly Kampánie s leteckou dopravou, hotelovým ubytovaním, raňajkami, službami sprievodcu CK, autokarovou dopravou do Pompejí a na sopku Vezuv. Výlety loďou na Capri, Amalfi a Positano. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

 

Konečná cena 499,00 € Objednať

Rím a Vatikán s kúpaním

Najznámejšie pamiatky Ríma a kúpanie v mori ! Hotel v blízkosti zastávky metra. Zabezpečujeme prednostné vstupy s výkladom sprievodcu vo vnútri Kolosea, Forum Romanum a Vatikánskych múzeí. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 499,00 € Objednať

Malebná Apúlia

Objavte krásy talianskej Apúlie letecky z Viedne s transfermi súkromným autobusom na výlety, špičkovým sprievodcom a ubytovaním. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 499,00 € Objednať

Ligúria s kúpaním

Objavte čarovnú Ligúriu s kúpaním. Čaká vás malebné Cinque Terre, plavba na hviezdne Portofíno, mesto námorníctva Janov, oddych a kúpanie na ligúrskych plážach. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 499,00 € Objednať

Sicília - Palermo, Erice, Marsala, Egadské ostrovy

Spoznajte starobylé Erice, metropoly Palermo a Trapani, katedrálu v Monreale, vínom preslávenú Marsalu, vrak kartáginskej lode, Egadské ostrovy s pravekou jaskyňou a majákom, soľné panvy, grécky amfiteáter v Segeste a mnoho ďalšieho.Poďte s nami objavovať Sicíliu . UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 529,00 € Objednať

Sardínia a Korzika

Objavte s nami „európsky Karibik“ - Sardíniu a divokú Korziku s kúpaním v azúrovo čistom mori. Navštívte najkrajšiu časť Sardínie - pobrežie Costa Smeralda s hviezdnym Porto Cervo, či korzické mesto Bonifacio ležiace na žiarivo bielych útesoch. Nebude chýbať plavba na ostrovy La Maddalena s kryštálovo čistou vodou. Na zájazde si vychutnáte nielen poznávanie krás „európskeho Karibiku“ ale aj teplé počasie a kúpanie v azúrovom mori. Ubytovanie 500 metrov od nádhernej pláže. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 529,00 € Objednať

Sicília - Taormina, Syrakúzy, Etna

Objavte najznámejšie pamiatky Sicílie. Navštívite aktívnu sopku Etnu, prejdite sa uličkami historickej Catanie, navštívte najkrajšie talianske letovisko Taormina, či staroveké Syrakúzy so slovenským sprievodcom a odletom z Viedne. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 529,00 € Objednať

Malta a Gozo s kúpaním

Navštívte Maltu, ostrov ležiaci medzi Európou a Afrikou. Spoznajte krajinu maltských rytierov pretkanú kresťanskými tradíciami a prírodnými krásami. Nebude chýbať kúpanie v kryštálovo čistých zátokách a plážach Malty.

Konečná cena 549,00 € Objednať

Izrael - svätá zem

Navštívte svätú zem, kde vznikala história ľudstva. Počas zájazdu navštívite najznámejšie miesta - Jeruzalém s múrom nárekov, Betlehém, pevnosť Masada, biblické Jericho a okúpete sa v Mŕtvom mori. 

Konečná cena 549,00 € Objednať

Santorini - perla Grécka

Navštívte s nami jedno z najromantickejších miest na svete, grécky ostrov Santorini. Čaká vás úchvatná Oia s bielymi domčekmi vytesanými do skál a krásnym západom slnka, plavba na aktívnu sopku, kúpanie v horúcich sopečných prameňoch,nákupy vo Fire, možnosť jazdy na lanovke, priezračné Egejské more a iné. Vychutnajte si mieste špeciality a unikátne vína, vyprodukované na tomto sopečnom ostrove, alebo sa jednoducho vychutnávajte kúpanie a opalovanie. Počasie v mesiacoch Jún a september sa pohybuje okolo 27-30 ºC. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 559,00 € Objednať

Copyright © 2022 Royal Travel. All Rights Reserved