Malebná Apúlia

ITTaliansko - Bari

Lokalita: Bari
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: 439,00 €

Objavte krásy talianskej Apúlie letecky z Viedne s autokarovým transferom, špičkovým sprievodcom a ubytovaním. 

Popis

POSLEDNÉ 2 VOĽNÉ MIESTA (NA VYŽIADANIE), POTREBNÉ KONTAKTOVAŤ PRED KÚPOU CK !

Program zájazdu:


1.deň
Odlet z Viedne do Bari, hlavného mesta provincie Apúlia. Po prílete transfer na ubytovanie, voľný program, možnosť návštevy Bari so sprievodcom, relax na večernej promenáde, nocľah.

2.deň
raňajky, transfer do mestečka Alberobello (UNESCO) posiateho tradičnými bielymi domčekmi s kuželovitými strechami tzv. "trulli", ktoré sú dodnes obývané. V poobedňajších hodinách presun transferom na prehliadku jaskynného súboru so žiarivou kvapľovou výzdobou v Castellana Grotte. Transfer do prímorského mestečka Polignano a Mare ležiaceho na skalných útesoch. Možnosť kúpania a oddychu na známej pláži. Po prehliadke transfer na hotel, nocľah. 

3.deň:
raňajky, transfer apúlskym vidiekom do tajomného mesta Matera (UNESCO) "vytesaného" do mohutných vápencových skál. Matera je považovaná za jedno z najstarších miest sveta. Nájdeme tu množstvo jaskynných príbytkov a skalných chrámov, či podzemných chodieb ktoré dávajú tomuto miestu jedinečné čaro. Nie náhodou si Mel Gibson vybral Materu pre film Umučenie Krista. V poobedňajších hodinách sa vydáme transferom do mesta Altamura preslávené výrobou chleba s najstaršou pecou, ktorý budete mať možnosť ochutnať. Taktiež môžete absolvovať nezabudnutľnú ochutnávku apúlskych vín. Transfer na hotel, nocľah. 

4. Deň:
raňajky, odloženie batožiny, presun miestnou dopravou na prehliadku starého mesta Bari s Bazilikou sv. Mikuláša, kde sú uložené ostatky tohto svätého. Taktiež si prezriete pevnosť Castello Svevo vybudovanú v 12 stor. normandským kráľom, katedrálu Bari či svetoznáme divadlo Petruzzelli. Môžete ochutnávať miestne špeciality na promenáde Lungomare, možnosť nákupov, návrat na hotel, prevzatie batožiny, transfer na letisko, odlet do Viedne.

Ubytovanie:
Hotel Gabbiano *** (alebo podobný) sa nachádza priamo pri mori a ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, bar a reštauráciu.
Nachádza sa 10 minút chôdze od stanice RR, z ktorej sa dostanete do centraBari za 30 minút. Izby sú vybavené TV, vlastnou kúpeľňou a toaletou. Niektoré izby ponúkajú výhľad na more.

Cena zahŕňa:
• letenka Viedeň - Bari - Viedeň 
• 1 x príručná batožina do 10 kg (40x30x20cm)

• 1 x príručná batožina do 10 kg (55x40x23cm)
• 3 x ubytovanie v 3* hoteli 
• 3 x bufetové raňajky
• transfer letisko - hotel - letisko
• transfery podľa programu

• služby slovenského sprievodcu CK
• prehliadky podľa programu bez vstupov
• poistenie insolventnosti podľa zák. 170/2018 Z.z.

V cene nie je zahrnuté:
• prípadné vstupy do múzeí a pamiatok (nepovinné)
• pobytová taxa (platí sa na mieste)

Prdbežné letové časy: 14:05-15:40 / 16:15-17:50 hod.

Hlavné výhody zájazdu od CK – Royal Travel:
• viete kedy priletíte a kedy odletíte
• viete v ktorom hoteli budete ubytovaní
• viete presný program zájazdu
• profesionálny sprievodca CK
• niekoľko ročné skúsenosti
 

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 1 mesiac po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti WizzAir. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“). Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu. Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze:  https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Apulia_2021.pdf

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za osobu Osoba 499,00 € 269,00 € 538,00 €
Povinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
servisné poplatky Osoba 170,00 € 340,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
obsadenie zájazdu 1 osobou Osoba 97,00 € 0,00 €
Transfer BA – VIE – BA Osoba 35,00 € 0,00 €
batožina do podpalubia 10 kg Ks 25,00 € 0,00 €
KCP Pandemic (A1) Osoba 16,00 € 0,00 €

Nástup: Viedeň

Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Taliansko, Bari

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel