Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou

ESŠpanielsko - Malaga

Lokalita: Malaga
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: od 290,00 €

Skvelý poznávací zájazd Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou s odletom z Bratislavy. Gibraltár, kolónia opíc, Ronda, krokodílí park, delfinárium, Malaga a ubytovanie v plážovom hotely. 

Popis

4.10.-7.10.2019 - vypredané
3.6.-7.6.2019 nájdete na http://www.royaltravel.sk/zajazd/5040-gibraltar-a-okruh-slnecnou-andaluziou-na-5-dni

Vydajte sa na cestu za maurskou kultúrou, zvykmi a chuťami slnečnej Andalúzie. Okúsite španielsku koridu, bary plné chuťoviek, či noc plnú vášnivého flamenca. Navštívite jedinečný Gibraltár s kolóniou voľne žijúcich opíc, historické mesto Ronda, krokodíly park, show s delfínmi, podmorský svet, či honosnú Marbellu. Ubytovanie v plážovom hotely. 
Teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 25 °C. 

Program zájazdu:

1.Deň 
Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, odloženie batožiny. Presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show, návrat na ubytovanie, nocľah. 

2.Deň
raňajky, presun miestnou dopravou do centra a dokončenie prehliadky mesta Malaga. Počas prehliadky si prezrieme napríklad katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, pevnosť Alcazaba a Gibralfaro s pozostatkami rímskeho amfiteátra a iné. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. Návrat na hotel. Individuálny program, možnosť oddychu na hotelovej pláži. 

3.Deň: 
Raňajky, celodenný výlet:  presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo. Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Vykládka z autobusu na hranici Gibraltaru, colná prehliadka, peší presun cez hranicu na Gibraltar tour  - prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu Makak v Európe, prieplav, ktorý oddeľuje Európu a Afriku a iné alebo voľný program. V prípade časových možností si vychutnáte výhľad na najhonosnejšie európske letovisko kráľov a filmových hviezd mesto - Marbella. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4.Deň:
Raňajky, celodenný výlet: presun miestnou dopravou 
do delfinárium Marina, kde zažijete okrem iného show s deflínmi a inými cicavcami, možnosť návštevy krokodílieho parku, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek pred tým. Možnosť návštevy podmorského sveta Benalmadena. Presun miestnou dopravou späť na hotel, prevzatie batožiny a autokarový transfer na letisko, vo večerných hodinách odlet do Bratislavy.

Cena zahŕňa:
- 3x hotelové ubytovanie (***)
- 3x bufetové raňajky
- letecká doprava Bratislava - Malaga - Bratislava
- rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba
- 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
- 1 x príručná batožinu do 5 kg (42 x 20 x 35 cm) 
- transfer letisko – hotel – letisko
- služby slovenského sprievodcu CK
- prehliadka podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa:
servisné príplatky a autokarová doprava 165 € / osoba (povinný príplatok)
komplexné cestovné poistenie (dobrovoľné)
vstupy do pamiatok  (individuálne)
lístky na miestnu hromadnú dopravu cca. 15 Eur

Predbežné letové časy: 10:30-14:10 / 20:30-23:50 hod.
 

Ubytovanie: 
plážový rezort Royal Costa Hotel ***

Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bufetovú reštauráciu a snack bar, bar, automat na nápoje a občerstvenie. V hoteli sa nachádzajú bazény. V celom hoteli je k dispozícii Wi-Fi zdarma. Hotel ponúka moderné klimatizované izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Niektoré izby ponúkajú výhľad na more. Raňajky formou bufetu. V blízkosti nákupné centrum Plaza Mayor. Možnosť slnenia na pláži 700 m od hotela.    

Ceny vstupov v CK (potrebné objednať vopred):

  • Flamenco show 25 €
  • Delfinárium 17 €
  • Park krokodílov 14 €
  • Gibraltar tour 25 € 
     

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Doplatok za zájazd sa uhrádza min. 45 dní pred odjazdom. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze http://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Andaluzia_4_dni_.pdf

realizované termíny:
21.4.-24.4.2017 - vypredané
20.10.-23.10.2017 - vypredané
12.10.-15.10.2018 vypredané

Mapa lokality

Španielsko, Malaga

Podobné zájazdy

-48 % Odporúčame
Rím - letecky 5 dní z Bratislavy Taliansko, Rím od 500,00 € od 259,00 €
-35 % Odporúčame
Sardínia a Korzika Taliansko, Sardínia od 580,00 € od 379,00 €
-27 % Odporúčame
Santorini - perla Grécka Grécko, Santorini od 450,00 € od 329,00 €

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel