Paríž a Disneyland

FRFrancúzsko - Paríž

Lokalita: Paríž
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: od 249,00 €
Špeciálny program v Paríži pre deti i dospelých  s návštevou Disneylandu, Podmorského akvária, palácu objavov a vynálezov a mnoho ďaľšieho
 
 

Popis

termíny:
4.7.-7.7.2020 - voľné 

Počas zájazdu spoznáte nielne krásy Paríža s výhľadom z Eifelovky, z paluby výletnej  lode, plávajúcej po Seine, pri prechádzke po jednom z najkrajších bulvárov sveta, Champs Elysées, nadýchate sa espritu bohémskej štvrte na Montmartri, ale ponúkame Vám i možnosť skvelej zábavy s návštevou Disneylandu, Múzea voskových figurín, návštevou Akvária, či Paláca objavov a vynálezov, to všetko a ešte  oveľa viac ...

Program zájazdu:

1. deň:
Odlet v podvečerných hodinách z Bratislavy autokarový transfer do hotela,  ubytovanie, krátke stretnutie na recepcii ohľadom ďalšieho programu.

2. deň :
Raňajky,  výstup na Eiffelovu vežu - dominanta Paríža, popoludní možnosť plavby loďou (Bateaux Mouches) po rieke Seine - vyše hodinu trvajúca plavba Vám odhalí Paríž a jeho pamatihodnosti z iného uhla. Možnosť návštevy  Parížskeho akvária, tzv. Cinéaqua, (najstaršie podmorské akvárium na svete), ktoré zahŕňa 3500 m 2 podzemia, v akváriách sa nachádza 500 druhov rýb,10 000 nepotravinových jedincov, 750 koralov, medúzy, 38 druhov žralokov zo siedmich morí v 3 miliónoch vody, počas dňa animácie, kŕmenia žralokov a iné. Potom presun na Champs Elysées s možnosťou výstupu na Víťazný oblúk. Vo večerných hodinách návrat na hotel. 

3. deň: 
raňajky, autokarový transfer do Disneylandu. Celodenná návšteva Disneylandu, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie  atrakcie pre deti i dospelých. Parížsky Disneyland má 2 časti, Park a Walt Disney park a Disney Štúdiá, ktoré zahŕňajú spolu cca 60 atrakcií, vrátane alegorických sprievodov, kolotočov a rôznych bludísk, program sa mení počas sezóny. V neskorých večerných hodinách slávny ohňnostroj, po skončení ohňostroja transfer na hotel.

4. deň:
raňajky, odloženie batožiny do úschovne, presun do Paríža. Možnosťou návštevy Musée Grévin-Múzea voskových figurín, ktoré bolo založené v roku 1882 a ktoré zhromaždilo kolekciu voskových figurín nielen divadelných a filmových hviezd, ale tiež slávnych osobností z francúzskej histórie alebo Palais de la Découverte- Paláca objavov a vynálezov, centra vedeckej animácie, založeného v r. 1937 z iniciatívy fyzika Jean Perrina, ktoré je zároveň popularizačným múzeom, Vďaka schémam, demonštráciám, praktickým exponátom a dokumentárnym filmom, môže verejnosť sledovať dejiny i posledné objavy vedy rôznych vedeckých odvetví. Súčasťou je i Planetárium. Popoludní prehliadka Montmartru, osobné voľno na nákupy. Návrat na hotel, autokarový transfer na letisko a odlet na Slovensko vo večerných hodinách.

Ubytovanie
Ibis Port de Clichy Centre ***
Moderný hotel  s výborným hodnotením ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu. Nachádza sa 5 minút chôdze od stanice metra, z ktorej sa dostanete do centra Paríža za necelých 15 minút. Izby sú vybavené LED TV, príslušenstvom na prípravu kávy/čaju, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetu.

Predbežné letové časy: 18:15-20:20 / 17:30-19:25 hod.

V cene je zahrnuté:
- letenka Bratislava - Paríž a späť
- 1 x príručná batožina do 5 kg (40x20x25 cm)  
- 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
- rezervácia sedadiel v lietadle vedľa seba
- 3 x ubytovanie v 3* hoteli v blízkosti metra
- 3 x kontinentálne raňajky
- transfer letisko - hotel - letisko
- tranfser hotel - Disneyland - hotel
- prehliadka Paríža so sprievodcom
- prehliadky podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
- servisné poplatky - 170 € (povinné)
- komplexné cestovné poistenie (nepovinné)
- prípadné vstupy do múzeí a pamiatok (nepovinné)
- doprava metrom v rámci zájazdu

Hlavné výhody zájazdu od CK – Royal Travel:
• viete akou leteckou spoločnosťou poletíte
• viete presne kedy do Paríža priletíte a kedy z neho odletíte
• viete v ktorom hoteli budete ubytovaní
• viete presný program zájazdu
• profesionálny sprievodca
• niekoľko ročné skúsenosti v organizácii zájazdov

Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

 Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Disneyland_4dni.pdf

29.6.-2.7.2019 - vypredané 
6.7.-9.7.-2019 - vypredané 

Lokalita

Francúzsko

Bonjour Paris!

Kráľ Slnko kvôli svojim vrtochom a palácu Versailles takmer priviedol svoju krajinu na dno. Vy však na mizinu rozhodne neprídete, pretože navšteva francúzskej metropoly nie je žiadny vrtoch. Na 5-dňovom leteckom zájazde spoznáte a uvidíte všetko, čo v Paríži jednoducho musíte vidieť. NotreDame, Víťazný oblúk, Eiffelovu vežu, Montmartre aj spomínaný Versailles a mnoho ďalších miest si počas zájazdu prezriete spolu so sprievodcom. Vymeňte všednosť piatich bežných dní za eleganciu a šarm Paríža!

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za osobu Osoba 500,00 € 249,00 € 498,00 €
Povinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
servisné poplatky Osoba 170,00 € 340,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
batožina do podpalubia 20 kg Ks 55,00 € 0,00 €
KCP Union (A1) Osoba 8,00 € 0,00 €
obsadenie zájazdu 1 osobou Osoba 110,00 € 0,00 €

Nástup: Bratislava

Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Francúzsko, Paríž

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel