Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano

ITTaliansko - Neapol, Capri

Lokalita: Neapol, Capri
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: 449,00 €

Úžasný 5-dňový letecký zájazd Neapol, Capri, Vezuv a Pompeje, Amalfi a Positano ! Objavte perly Kampánie s leteckou dopravou, hotelovým ubytovaním, raňajkami, službami sprievodcu CK, autokarovou dopravou do Pompejí a na sopku Vezuv. Výlety loďou na Capri, Amalfi a Positano.
 

 

Popis

Čaká na vás jedinečná Kampánia, obdivujte jej nádherné historické pamiatky! Vychutnajte si to najlepšie z Južného Talianska počas 5 - dňového zájazdu.


Program zájazdu:

1.deň:
Odlet z Viedne, prílet do mesta Neapol v poobedňajších hodinách,  transfer súkromným autobusom do hotela. Odloženie batožiny, návšteva historického centra Neapolu. Pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Plebiscito, Teatro San Carlo, Galéria Umberta I., kostol San Francesco di Paola, bulvár Toledo. Počas našej návštevy centra nebude chýbať ani práva Neapolská pizza. Návrat miestnou dopravou do hotela, nocľah.
 
2. deň:
Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu. Plavba trajektom na celodenný výlet na ostrov Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade obľubovanej už starovekou rímskou smotánkou. Na ostrove pešia prehliadka najznámejších pamiatok: Piazza Umberto, Kostol Chiesa di Santo Stefano, Augustové záhrady. Po prehliadke možnosť individuálneho programu, vrátane kúpania, návštevy Modrej jaskyne - Grotta Azzura, Villa Jovis, mestečko Anacapri alebo plavba loďou okolo pobrežia ostrova. Návrat trajektom do mesta Neapol presun späť do hotela, nocľah.
 
 3.deň:
Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu, celodenná plavba loďou popri rozprávkovom Amalfskom pobreží. Prehliadka ikonického mestečka Positano s pastelovo farebnými domčekmi popretkávanými úzkymi uličkami a nezabudnuteľnými výhľadmi. Ďalšou zastávkou bude mestečko Amalfi s krásnou plážou a malebným prístavom. Prehliadka mestečka s kostolom sv. Ondreja, námestím Piazza Duomo s fontánou Fontana del Popolo a kláštorom Chiostro del Paradiso. Popoludní oddych na pláži a kúpanie v Tyrénskom mori. V podvečerných hodinách návrat loďou späť do Neapola, presun do hotela, nocľah.
 
4. deň: 
Raňajky, celodenný výlet súkromným autobusom do Pompejí, ktoré boli zničené erupciou sopky Vezuv. Prezrieme si archeologický komplex vykopávok niekdajšieho antického mesta, ktoré bolo zasypané niekoľko metrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Po prehliadke transfer na sopku Vezuv, s možnosťou výstupu na okraj krátera. V podvečerných hodinách tranfer do hotela, nocľah.
 
 5. deň: 
Raňajky, odloženie batožiny, pokračovanie v prehliadke mesta Neapol: námestie Piazza Dante, kostol San Lorenzo Maggiore, kostol Santa Chiara, Dóm, Archeologické múzeum a iné. Po prehliadke voľný program, možnosť nákupov na Via Toledo. V poobedňajších hodinách návrat do hotela, prevzatie batožiny, transfer na letisko, odlet z Neapolu do Viedne.


Ubytovanie:
3* Hotel Tiempo sa nachádza  v blízkosti stanice metra a centra mesta. Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar a reštauráciu s výhľadom na mesto. Izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. Raňajky formou bufetu.


V cene je zahrnuté:
- letecká doprava Viedeň – Neapol – Viedeň
- servisné poplatky

- 1 x príručná batožina do 5 kg (40x20x25 cm)   
- 1x príručná batožina do 10 kg (55x40x20 cm)
- sedenie pri sebe v lietadle

- transfer letisko - hotel - letisko
- autokarová doprava na výlet Vezuv a Pompeje
- 4 x ubytovanie v hoteli ***
- 4 x bufetové raňajky 
- slovenský sprievodca CK
- prehliadka podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
• pobytová taxa (platí sa v hoteli)
• prípadné vstupy do múzeí a pamiatok (nepovinné)
• lístky na trajekt Capri a plavbu Amalfi a Positano

 

Predbežné letové časy: 11.25 - 13.00 hod./19.50 - 21.30 hod. 

Orientačné ceny vstupov:
• Vezuv 10 Eur
• Pompeje  15 Eur + poplatok za miestneho sprievodcu podľa počtu klientov

• trajekt na ostrov Capri cca 40 Eur
• lodný výlet Amalfi a Positano cca 40 Eur
• doprava metrom cca 6 Eur

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze: https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Neapol_2021_2.pdf

 

Mapa lokality

Taliansko, Neapol, Capri

Podobné zájazdy

-32 % Odporúčame
Neapol Capri Vezuv Pompeje Taliansko, Neapol, Capri 365,00 € 247,00 €
Konečná cena zájazdu
-34 % Odporúčame
Tajomná Sicília - letecky Taliansko, Sicília 769,00 € 508,00 €
Konečná cena zájazdu
-38 % Odporúčame
Madrid – metropola umenia, flamenca a toreádorov Španielsko, Madrid 690,00 € 429,00 €
Konečná cena zájazdu

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel