Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje - letecky z Viedne

ITTaliansko - Neapol, Capri

Lokalita: Neapol, Capri
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: od 229,00 €

Úžasný 4-dňový letecký zájazd Neapol, Capri, Vezuv a Pompeje  ! Objavte perly Kampánie s leteckou dopravou vrátane letiskových poplatkov, hotelovým ubytovaním, raňajkami, službami sprievodcu CK, autokarovou dopravou do Pompejí a sopku Vezuv a zákonného poistenia so skvelou zľavou.
 

 

Popis

 

Čaká na vás jedinečná Kampánia, obdivujte jej nádherné historické pamiatky! Vychutnajte si to najlepšie z Južného Talianska počas 4 - dňového zájazdu s návštevou mesta Neapol. lávou zaliateho mesta Pompeje, či sopky Vezuv. Nebude chýbať plavba na čarovný ostrov Capri. 

Program zájazdu:

1.deň:
Odlet z Viedne, prílet do mesta Neapol v poobedných hodinách, autokarový transfer na ubytovanie. Podvečerná návšteva mesta Neapol metrom. Mesto kráľovských palácov, svetovo uznávaných múzeí, mesto úzkych uličiek. Prehliadka Palazzo Reale, impozantný Castel Nuovo, divadlo San Carlo a iné, návrat miestnou dopravou na ubytovanie, nocľah.

2. deň:
Raňajky, presun miestnou dopravou do prístavu na trajekt na celodenný výlet na ostrov Capri, ktorý je prirovnávaný k rajskej záhrade obľubovanej už starovekou rímskou smotánkou. Vychutnáte si prekrásny výhľad na skaly vystupujúce z mora z farebných Augustových záhrad, prezriete si Piazza Umberto, kostol Chiesa di Santo Stefano, Vilu Jovis, či známu Modrú jaskyňu – Grotta Azzurra. V prípade záujmu, môžete navštíviť individuálne mestečko Anacapri s nádherným výhľadom z vily San Michele di Axel Munthe. Možnosť fakultatívnej plavby okolo ostrova. Návrat trajektom do prístavu, presun miestnou dopravou na prehliadku mesta Neapol. V podvečerných hodinách pešia prehliadka najznámejších pamiatok mesta Neapol: Piazza Plebiscito, Teatro San Carlo, Galéria Umberta I., kostol San Francesco di Paola, bulvár Toledo, námestie Dante, kostol San Lorenzo Maggiore, Dóm. Návrat miestnou dopravou na ubytovanie, nocľah.

3.deň:
raňajky, autokarový transfer 
do Pompejí, mesta zaliateho lávou. Prezrieme si archeologický komplex vykopávok niekdajšieho antického mesta, ktoré bolo zasypané niekoľko metrovou vrstvou popola zo sopky Vezuv. Po prehliadke autokarový transfer na sopku Vezuv, s možnosťou výstupu na okraj krátera. Po prehliadke autokarový transfer na ubytovanie, individuálny program, Nocľah.

4. deň:
autokarový transfer na letisko, odkiaľ v ranných hodinách odletíme späť do Viedne.  

Ubytovanie:
Hotel Nuovo Rebecchino *** 
Hotel s viac ako 120 ročnou históriou sa nachádza  v blízkosti stanice metra a historického centra mesta.  Hotel ponúka 24-hodinovú recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie, lounge bar. Izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou so sušičom vlasov a toaletou. 
Raňajky formou bufetu.

V cene je zahrnuté:
- letecká doprava Viedeň – Neapol – Viedeň
- 1x príručná batožina  do 10 kg (max 56 x 45 x 25 cm)
- transfer letisko - hotel - letisko
- autokarová doprava na výlet Vezuv a Pompeje
- 3 x ubytovanie v hoteli ***
- 3 x bufetové raňajky 
- slovenský sprievodca CK
- prehliadka podľa programu bez vstupov
- poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
• servisné poplatky 170 Eur
• pobytová taxa (platí sa v hoteli)
• prípadné vstupy do múzeí a pamiatok (nepovinné)
• batožina do podpalubia 23 kg (nepovinné)
• transfer BA – VIE – BA 35 Eur (nepovinné)

Predbežné letové časy: 14:30-16:15 / 8:20-10:00 hod.

Orientačné ceny vstupov:
• Vezuv 10 Eur
• Pompeje  15 Eur

• trajekt na ostrov Capri cca 30 Eur
• doprava metrom cca 4 Eur

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze: https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Neapol._2020pdf.pdf

 

19.10.-22.10.2019 - vypredané

Mapa lokality

Taliansko, Neapol, Capri

Podobné zájazdy

-37 % Odporúčame
Neapol Capri Vezuv Pompeje Taliansko, Neapol, Capri od 315,00 € od 197,00 €
-38 % Odporúčame
Tajomná Sicília - letecky Taliansko, Sicília od 690,00 € od 429,00 €
-38 % Odporúčame
Madrid – metropola umenia, flamenca a toreádorov Španielsko, Madrid od 690,00 € od 429,00 €

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel