Santorini - perla Grécka

GRGrécko - Santorini

Lokalita: Santorini
Strava: Raňajky
Spôsob dopravy: Letecká

Cena za osobu: od 329,00 €

Navštívte s nami jedno z najromantickejších miest na svete, grécky ostrov Santorini. 

Popis

26.5.-30.5.2020 - voľné

Čaká vás úchvatná Oia s bielymi domčekmi vytesanými do skál a krásnym západom slnka, plavba na aktívnu sopku, kúpanie v horúcich sopečných prameňoch,nákupy vo Fire, možnosť jazdy na lanovke, priezračné Egejské more a iné. Vychutnajte si mieste špeciality a unikátne vína, vyprodukované na tomto sopečnom ostrove. Počasie v mesiacoch Máj a Október sa pohybuje okolo príjemných 25 ºC.

Program zájazdu:

1. deň
voliteľný transfer z Bratislava - letisko Viedeň, odlet v obedňajších hodinách na Santorini . V poobedných hodinách prílet na Santorini, transfer na hotel v dovolenkovom stredisku Perissa, ktoré Vám ponúka krásnu promenádu s barmi, reštauráciami a obchodíkmi a jednu z najkrajších pláži na ostrove. 

2.deň
raňajky, transfer do hlavného mesta Fira, ktoré je centrom nákupov na Santorini a ponúka nádherný výhľad na sopečný ostrov. Možnosť plavby loďou na aktívny vulkán spolu s kúpaním v horúcich prameňoch vulkánu. Pred nástupom na výletnú loď vás čaká  588 "somárskych" schodov, ktoré vedú do starého prístavu. Kľukaté schody do prístavu môžete absolvovať pešo, na somárikovi alebo lanovkou. Po návrate z plavby späť do starého prístavu voľný program na nákupy v úzkych uličkách mesta. Následne transfer do najvyššie položeného mestečka Pyrgos, individuálna prehliadka.V podvečerných hodinách transfer späť na ubytovanie. 

3.deň
raňajky, individuálny program. transfer do múzea Akrotiri, pozostatky mesta zaliateho lávou považovaného za bájnu Atlantídu. Následne pešia prehliadka Červenej pláže, tvorenej lávovými kameňmi. V poobedňajších hodinách transfer do kúzelného mesta Oia, ktoré je považované za jedno z najromantickejších miest na svete. Žiarivé biele domčeky s modrými strechami vytesané do skaly spolu s unikátnymi výhľadmi zanechajú vo vás zážitok na celý život. Po prehliadke mestečka  sa nám naskytne jedinečný výhľad na západ slnka na najvyššom bode mestečka. Po západe slnka transfer späť na ubytovanie. Voľný program. 

4.deň
raňajky a celodenný individuálny program v letovisku Perissa. Možnosť fakultatívneho výletu na degustácie "sopečných vín" v jednom z preslávených vinárstiev, alebo iné miestne výlety.  

5.deň
raňajky, odloženie batožiny, celodenný voľný program v letovisku Perissa, v podvečerných hodinách autokarový transfer na letisko, odlet zo Santoríni prílet v nočných hodinách do Viedne, voliteľný transfer z letiska Viedeň do Bratislavy. 

Ubytovanie:
Hotel Porto Perissa ***
Krásny rodinný hotel s vonkajším bazénom a ležadlami sa nachádza len 50 m od jednej z najkrajších pláži na ostrove vybavenej dlhou promenádou lemovanou obchodíkmi a reštauráciami. Tradičné izby sú vybavené TV, sušičom vlasov, izbovým trezorom, balkón/terasa. K dispozícii aj rodinné izby. Free-WiFi. Ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma. Raňajky formou bufetu. 

Cena zahŕňa:
- 4x ubytovanie v 3* hoteli
- 4x bufetové raňajky
- letecká doprava Viedeň - Santorini - Viedeň
- rezerváciu sedadiel v lietadle vedľa seba
- 1 x príručná batožina do 5 kg (35 x 20 x 20 cm)
- 1x príručná batožina do 10 kg (55x 40x 20 cm)
- transfer letisko – hotel – letisko
- služby slovenského sprievodcu CK
- poistenie insolventnosti CK

Cena nezahŕňa:
servisné príplatky a autokarová doprava 180 €  (povinný príplatok)

Predbežné letové časy: 12:25-15:40 / 21:30-22:55  hod. (dĺžka letu 2:15 hod.)

Orientačná cena vstupov:
plavba na vulkán 20 EUR  / osoba (platí sa vopred/na mieste)
lanovka 6 EUR / osoba (platí sa na mieste)
Akrotiri 12 Eur / osoba / (platí sa na mieste)


Cena pobytu platí pri obsadení izby minimálne dvoma osobami.

Upozornenie: Pre účasť na zájazde je potrebný cestovný pas alebo občiansky preukaz platný najmenej 6 mesiacov po príjazde zo zájazdu. Let je prevádzkovaný na pravidelnej linke spoločnosti Ryanair Ltd. Letenky sú kupované na meno cestujúceho. Doplatok za zájazd sa uhrádza minimálne 45 dní pred zájazdom do CK. Zmena odletových miest, letových časov a programu vyhradená. Pokyny k zájazdom sa zasielajú min. 7 dní pred odjazdom na e-mail objednávateľa.

Predzmluvné informácie k zájazdu:
Kombinácia týchto ponúkaných služieb cestovného ruchu predstavuje zájazd podľa zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len „zákon č. 170/2018 Z. z.“).
Vzťahujú sa na Vás všetky práva vyplývajúce zo zákona č. 170/2018 Z. z., ktoré sa vzťahujú na zájazdy. Naša spoločnosť Royal Travel Group s.r.o., IČO: 50 516 493, Dunajská 4, 811 08 Bratislava (ďalej len „cestovná kancelária“) je plne zodpovedná za riadne poskytnutie zájazdu.
Okrem toho ako cestovná kancelária sme v súlade so zákonom chránení, ak ide o refundáciu Vašich platieb a ak je súčasťou zájazdu preprava, ak ide o zabezpečenie Vašej repatriácie, pre prípad, že sa dostaneme do úpadku. Ďalšie informácie o základných právach podľa zákona č. 170/2018 Z. z. nájdete na nasledujúcom odkaze https://www.royaltravel.sk/media/predzmluvne_informacie_Santorini_MAJ.pdf

7.5.-12.5.2019 - vypredané
8.10.-13.10.2019 - vypredané

Termíny a ceny

Základná cena Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
Cena za osobu Osoba 450,00 € 329,00 € 658,00 €
Povinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
servisné poplatky Osoba 180,00 € 360,00 €
Nepovinné príplatky Počet MJ Katalógová cena Akciová cena Cena spolu
batožina do podpalubia 20 kg Ks 55,00 € 0,00 €
KCP Union (A1) Osoba 10,00 € 0,00 €
obsadenie zájazdu 1 osobou Osoba 125,00 € 0,00 €
Transfer BA – VIE – BA Osoba 35,00 € 0,00 €
plavba na Vulkán Osoba 20,00 € 0,00 €

Nástup: Viedeň

Cena zájazdu: 0,00 €

Mapa lokality

Grécko, Santorini

Zájazdy na kľúč

Ušijeme Vám zájazd na mieru podľa Vaších predstáv

Renomovaní partneri

Spolupracujeme s overenými a renomovanými partnermi

100% overené

Všetky zariadenia overené našimi delegátmi

24/7 servis

Non-stop klientsky servis v zahraničí pre zákazníkov RoyalTravel