Ponuka zájazdov

Splňte si cestovateľský sen na jednom z našich zájazdov

Filter zájazdov


Srí Lanka - Zlatý okruh

Perla Indického oceánu - Tajomná Srí Lanka. Čaká na vás sloní sirotinec, posvätná Dambulla so sochami Budhu, pevnosť v oblakoch Sigiriya, jazda na slonovi, kráľovský palác, nádherné vodopády a čajové plantáže, dobrodružné jeep safari, panoramatická jazda vlakom a mnoho ďaľšieho... Kvalitné 3* a 4* hotely s bazénom a relax v 5* plážovom hotely s polpenziou, či bonusová večera v najlepšom hotely na ostrove sa postarajú o nezabudnuteľný zážitok. 

Konečná cena 1 375,00 € Objednať

PARÍŽ LETECKY NA 4 DNI Z VIEDNE

4 - dňový letecký zájazd do Paríža vrátane letenky, ubytovania v hoteli s vlastným sociálnym zariadením, raňajkami, profesionálnym sprievodcom a zákonným poistením CK

Konečná cena 387,00 € Objednať

Madrid – metropola umenia, flamenca a toreádorov

Prinášame vám jedinečnú možnosť spoznať metropolu umenia Madrid. Don Quijote de la Mancha,  umelci Goya a Ribera, vášnivé flamenco, býčia aréna Las Ventas, tradičné španielske mercato a  madridské perly - kráľovský palác, divadlo a katedrála Almudena a mnoho ďalšieho. 

Konečná cena 429,00 € Objednať

Andalúzia a Gibraltar

Nekonečné olivové háje, zasnežené vrcholky hôr, priezračné Stredozemné more, oslnivo biele dedinky roztrúsené na vŕškoch, nádych maurskej minulosti, bary plné chuťoviek „tapas a scherry“ a na záver nespútaná španielska krv plná vášnivého flamenca a španielskej koridy.

Konečná cena 508,00 € Objednať

Atény - mesto bohov

Atény, mesto ktoré dýcha históriou samostného ľudstva. Navštívte kolísku demokracie, filozofie a umenia. 

Konečná cena 449,00 € Objednať

Barcelona - perla Katalánska

Barcelona - poznávací zájazd letecky. Navštívte perlu Katalánska plnú farieb, vôní a chutí Španielska. Mesto najznámejšieho moreplavca a objaviteľa Krištofa Kolumbusa, ale aj svetoznámeho architekta s nezameniteľným štýlom - Gaudího. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 479,00 € Objednať

Paríž a Versailles 4 dni

Paríž a Versailles - poznávací zájazd letecky. Vychutnajte si to najlepšie z kolísky módy, šansónu, gurmánskych špecialít a pravých francúzskych parfémov. Leťte s nami do Paríža - čarovného mesta na Seine a obdivujte jeho nádherné historické pamiatky! Vychutnajte si to najlepšie z kolísky módy, šansónu, gurmánskych špecialít a pravých francúzskych parfémov počas 4 - dňového zájazdu do Paríža s ubytovaním v hoteli s raňajkami, prehliadkou mesta so sprievodcom a zákonným poistením.

Konečná cena 479,00 € Objednať

Štokholm - Benátky severu

Benátky severu Štokholm, sa oprávnene hrdí týmto prívlastok a tiež hlavné mesta Švédska, ktoré sa rozprestiera na 14 ostrovoch. Prehliadka najväčšieho a najzachovalejšieho stredovekého jadra severnej Európy, ostrovy Södermalm a Djugarden, skanzen – najstaršie múzeum pod holým nebom, návšteva súčasného sídla švédskej kráľovskej rodiny. UVÁDZAME KONEČNÉ CENY ZÁJAZDOV.

Konečná cena 479,00 € Objednať

Miláno a Bergamo

PRIPRAVUJEME TERMÍN ZÁJAZDU

Konečná cena 479,00 € Objednať

Kráľovská Kodaň a Malmö

PRIPRAVUJEME TERMÍN ZÁJAZDU

Konečná cena 479,00 € Objednať

Copyright © 2022 Royal Travel. All Rights Reserved