Ponuka zájazdov

Splňte si cestovateľský sen na jednom z našich zájazdov

Filter zájazdov


Srí Lanka - Zlatý okruh

Perla Indického oceánu - Tajomná Srí Lanka. Čaká na vás sloní sirotinec, posvätná Dambulla so sochami Budhu, pevnosť v oblakoch Sigiriya, jazda na slonovi, kráľovský palác, nádherné vodopády a čajové plantáže, dobrodružné jeep safari, panoramatická jazda vlakom a mnoho ďaľšieho... Kvalitné 3*  a 4* hotely s bazénom a relax v plážovom hotely s polpenziou, či bonusová večera v najlepšom hotely na ostrove sa postarajú o nezabudnuteľný zážitok. 

Konečná cena 1 375,00 € Objednať

Atény - mesto bohov

Atény, mesto ktoré dýcha históriou samostného ľudstva. Navštívte kolísku demokracie, filozofie a umenia. 

Konečná cena 449,00 € Objednať

Paríž a Versailles 4 dni

Vychutnajte si to najlepšie z kolísky módy, šansónu, gurmánskych špecialít a pravých francúzskych parfémov. Leťte s nami do Paríža - čarovného mesta na Seine a obdivujte jeho nádherné historické pamiatky! Vychutnajte si to najlepšie z kolísky módy, šansónu, gurmánskych špecialít a pravých francúzskych parfémov počas 4 - dňového zájazdu do Paríža s ubytovaním v hoteli s raňajkami, prehliadkou mesta so sprievodcom a zákonným poistením.

Konečná cena 479,00 € Objednať

Barcelona - perla Katalánska

Navštívte perlu Katalánska plnú farieb, vôní a chutí Španielska. Mesto najznámejšieho moreplavca a objaviteľa Krištofa Kolumbusa, ale aj svetoznámeho architekta s nezameniteľným štýlom - Gaudího.

Konečná cena 479,00 € Objednať

Štokholm - Benátky severu

Benátky severu Štokholm, sa oprávnene hrdí týmto prívlastok a tiež hlavné mesta Švédska, ktoré sa rozprestiera na 14 ostrovoch. Prehliadka najväčšieho a najzachovalejšieho stredovekého jadra severnej Európy, ostrovy Södermalm a Djugarden, skanzen – najstaršie múzeum pod holým nebom, návšteva súčasného sídla švédskej kráľovskej rodiny.

Konečná cena 479,00 € Objednať

Miláno a Bergamo

PRIPRAVUJEME TERMÍN ZÁJAZDU

Konečná cena 479,00 € Objednať

Kráľovská Kodaň

PRIPRAVUJEME TERMÍN ZÁJAZDU

Konečná cena 479,00 € Objednať

Rím a Vatikán 5 dní

PRIPRAVUJEME TERMÍN ZÁJAZDU

5 - dňový zájazd do starobylého Ríma s ubytovaním v 3* hoteli s raňajkami, profesionálnym sprievodcom a zákonným poistením. Letecky z Bratislavy. Prednostné vstupy do svetových pamiatok spolu so slovenským výkladom !

Konečná cena 499,00 € Objednať

Paríž a Versailles - 5 dní

Vychutnajte si to najlepšie z kolísky módy, šansónu, gurmánskych špecialít a pravých francúzskych parfémov. Paríž letecky z Viedne so sprievodcom. Počas 5 dňového zájazdu si naozaj vychutnáte Paríž plnými dúškami a navštívite všetky dominanty mesta bez zbytočného náhlenia. 

Konečná cena 499,00 € Objednať

Neapol, Capri, Vezuv, Pompeje, Amalfi a Positano

Úžasný 5-dňový letecký zájazd Neapol, Capri, Vezuv a Pompeje, Amalfi a Positano ! Objavte perly Kampánie s leteckou dopravou, hotelovým ubytovaním, raňajkami, službami sprievodcu CK, autokarovou dopravou do Pompejí a na sopku Vezuv. Výlety loďou na Capri, Amalfi a Positano.
 

 

Konečná cena 499,00 € Objednať

Copyright © 2021 Royal Travel. All Rights Reserved